WYNAJEM

 Jesteś właścicielem mieszkania i chcesz je wynająć?

Wynajmujesz swoje mieszkanie, ale nie jesteś w pełni zadowolony ze współpracy z najemcami?

A może już dawno wynająłbyś mieszkanie, ale obawiasz się problemów z najemcami, nie chcesz się tym zajmować albo najzwyczajniej w świecie nie masz na to czasu?

 

Tak się składa, że mamy rozwiązanie tych problemów.
 
 
JEŻELI:

• posiadasz mieszkanie, które ma co najmniej trzy samodzielne pokoje,

• położone jest w dobrze skomunikowanej części Twojego miasta.
 

 

TO MOŻEMY ZARZĄDZAĆ TWOIM MIESZKANIEM

Z GWARANCJĄ PŁATNOŚCI CZYNSZU

 

 
NA CZYM TO POLEGA? TO PROSTE:

• Jesteśmy w stanie zagwarantować, niezależnie od tego czy mieszkanie ma lokatorów, czy nie, stałą comiesięczną kwotę czynszu. Dokładnie – ryzyko pustostanów bierzemy na siebie. Co miesiąc otrzymasz więc ustaloną kwotę czynszu.

 

• Zapomnij o rozliczeniach, kontrolach mieszkania, awariach i niekończących się rozmowach z najemcami. Wszystkim się zajmiemy. Jeśli tylko sobie tego zażyczysz, przedstawimy Ci szczegółowe rozliczenia lub wspólnie odwiedzimy mieszkanie.

 

• Średni czas wynajmu mieszkania to 1,5 roku. Co 1,5 roku musisz więc przygotować mieszkanie do wynajmu, znaleźć nowych najemców i rozliczyć się z dotychczasowymi. Ciągłe dojazdy mogą irytować, zwłaszcza gdy mieszkanie oddalone jest od Twojego domu. Tym bardziej w okresie pustostanu, gdy nie tylko nie zarabia, ale przede wszystkim traci.

 

• My też wynajmujemy mieszkania, dlatego wiemy jak ważna jest ciągłość wynajmu. Decydując się na nasze zarządzanie, przejmujemy Twoje mieszkanie na okres 5 lub nawet 10 lat.

 

• Twoje mieszkanie nie musi być gotowe na wynajem. Nawet gdy wymaga generalnego remontu, jesteśmy w stanie pokierować całym procesem remontu i wyposażenia mieszkania.

 

Jeśli aktualnie nie masz na to środków, remont i zakup wyposażenia możemy samodzielnie sfinansowaćm i rozliczyć z czynszu, który będzie generowało Twoje świeżo wyremontowane mieszkanie.